Snídaňové kaše

Výtečné snídaňové kaše HEALTH LINK jsme namíchali z těch nejlepších ingrediencí a původních nezpracovaných surovin. Během chvilky si s nimi připravíte zdravou a vyváženou svačinu či snídani. Mají lahodnou chuť a krémovou texturu, doslova se rozplývají na jazyku. V kaších nepoužíváme žádné levné náhražky ani cukr, jejich složení je 100% přírodní. Každá porce obsahuje poctivou směs superpotravin, sušeného ovoce a raw ingredience a je doslova nabitá cennými živinami, vitamíny, minerály i antioxidanty. 

Suroviny jsme vybírali opravdu pečlivě a díky tomu jsme docílili nutričně vyváženého složení. Už jediná miska tělu dopřeje vše, co potřebuje ke správnému fungování – komplexní sacharidy, bílkoviny i zdravé tuky v podobě nenasycených mastných kyselin a velké množství vlákniny. 

4 položek celkem
Healthlink kaše Acai banán a kakao predok
Novinka
149 Kč

Sypká směs pro přípravu kaše bez lepku a laktózy, v bio kvalitě.

HL4992
Healthlink kaše Jablečná se skořicí predok
Novinka
140 Kč

Sypká směs pro přípravu kaše bez lepku a laktózy, v bio kvalitě.

HL4961
Healthlink kaše Ořechová s moruší predok
Novinka
140 Kč

Sypká směs pro přípravu kaše bez lepku a laktózy, v bio kvalitě.

HL4978
Healthlink kaše Lesní plody predok
Novinka
149 Kč

Sypká směs pro přípravu kaše bez lepku a laktózy, v bio kvalitě.

HL4985

Kaše k snídani

Ovesné kaše jsou v BIO kvalitě a BEZ LEPKU. Jejich základ totiž tvoří výběrové bezlepkové ovesné vločky zpracované v nejseverněji položeném mlýně na planetě, který se nachází ve Finsku. Mlýn leží v neposkvrněné přírodní lokalitě, v jedné z nejsevernějších světových oblastí, kde se dá oves pěstovat.

Vločky oplývají plně ovesnou chutí a mají hedvábnou konzistenci. Doslova v nich ucítíte čistou přírodu. V ovesné kaši se naplno projeví jejich jemnost. Vločky jsou zpracovávané s principy udržitelnosti tak, aby nemohlo dojít ke kontaminaci lepkem. Pyšní se mezinárodní bezlepkovou certifikací AOECS (Association of European Coeliac Societies).

Co dalšího naše snídaňové kaše obsahují?

Přirozenou sladkost jsme vykouzlili pomocí sušených datlí a zralých banánů, které jsme rozemleli na prach a tím jsme nahradili nezdravý rafinovaný cukr. O lahodné křupnutí i obsah cenných nenasycených olejů se starají nejkvalitnější BIO ořechy. Dle zvolené příchutě v kaších objevíte nepražené kešu, mandle, šťavnatá lísková jádra nebo mletý kokosový ořech.

Všechny snídaňové kaše s logem HEALTH LINK mají opravdu vysoký obsah vlákniny, která je nezbytná pro harmonizaci trávení. Vláknina funguje jako prevence mnoha zažívacích obtíží, ale i závažných civilizačních chorob. Podporuje správnou funkci střev i vylučování odpadních látek.

Navíc vás skvěle zasytí a vy tak nebudete mít za chvíli hlad nebo chutě na nezdravé potraviny. Všechny naše kaše obsahují stopový minerální prvek mangan v přírodní formě, jenž se spolupodílí na správné činnosti mozku a nervové soustavy. Snáze s ním překonáte únavu, je důležitý pro zdravý vývoj kostí a v organismu hraje významnou roli v řadě fyziologických pochodů.

Ovesné kaše si můžete vychutnat v několika chuťových variacích

Ovesná kaše s lesními plody obsahuje neslazené a šetrně sušené plody brusinek, aronie a borůvek, které jsou všechny do jednoho bohatým zdrojem přírodního vitaminu C, podporují imunitní systém a řadí se mezi velice silné antioxidanty.

Kdo miluje vůni horkého štrůdlu, zcela jistě ocení jablečnou kaši se skořicí. Skořice nejen krásně voní, po staletí byl její léčebný potenciál využíván v ajurvédě a čínské medicíně. Je známa svými posilujícími účinky na organismus, povzbuzuje imunitní systém, reguluje hladiny cukru v krvi, má příznivý vliv na zažívání a patří mezi tzv. prohřívací koření. Miska této kaše vás zahřeje na těle i na duši, obzvláště v chladných a sychravých dnech.

Pro milovníky čokolády máme specialistu!

Kakaovou ovesnou kaši s banánem, exotickými (super)plody acaí, chia semínky a povzbuzujícím kořenem maca. Tato miska horké kaše vás oslní svou plnou čokoládovou chutí – použili jsme totiž prémiové aromatické kakao a BIO nepražené kakaové boby odrůdy Criollo. Jedná se o nejvzácnější kakaovou odrůdu světa, která má nádherné intenzivní aroma a jedinečnou, sladce zaoblenou chuť.

Celá kompozice skvěle ladí s plody acaí, v jejichž tónech dominuje chuť ostružin a čokolády. Ty se navíc řadí mezi super silné antioxidanty a mnozí je považují za superpotravinu. Kořen macy peruánské jsme do snídaňové kaše nepřimíchali náhodou – posiluje totiž psychickou a fyzickou výkonnost a snižuje účinky stresu.

Oblíbená je také naše voňavá ořechová kaše

Obsahuje směs křupavých oříšků, které se nádherně doplňují se sladce medovou chutí moruše bílé. Šetrně sušené plody v BIO kvalitě připomínají svým tvarem ostružinu, nemají však nepříjemné pecičky a jejich chuť je opravdu návyková – mnohým připomíná okusování čerstvé medové plástve právě vyndané z včelího úlu.

Moruše je silným antioxidantem, má vysoký obsah vitamínu C, dále vitaminu K i řady minerálů včetně železa, které přispívá k normální tvorbě červených krvinek, hemoglobinu a tím i ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Jak jen z výčtu patrné, snídaňové kaše jsme připravovali tak, aby vám chutnali a zároveň měli pozitivní vliv na zdraví. Jejich výhodou je přitom bleskurychlá a snadná příprava. Neobsahují žádné konzervanty, nezdravé tuky či přidaný cukr. Vychutnávat si je můžete každý den s celou rodinou. Naše kaše jsou díky čistotě složení vhodné i pro malé strávníky.