Náš příběh

Už přes 20 let pro vás vyvíjíme a vyrábíme čisté přírodní produkty plné zdraví a vitality. Kvalitu a účinnost našich výrobků máme stvrzenou nejen certifikáty, ale také spokojenými zákazníky po celém světě.

Slovo majitele

Zdraví člověka je zcela individuální a zároveň komplexní záležitost. Stejně jako v přírodě existují základní zákonitosti a vztahy, stejné interakce probíhají i v našem organismu a mezi jeho okolím. I proto se už přes dvacet let vzdělávám v oblasti tradiční čínské medicíny (TCM) a indické ajurvédy. Je mi sympatické, že člověka vnímají v jeho celistvosti. Stejnou úctu ale chovám také k vědě a moderní medicíně.

health-link-kolaz

Na výživu se dívám z pohledu rovnováhy základních energií jin a jang a toho, jak potraviny působí na naše jednotlivé orgány podle teorie pěti elementů. Mám letité osobní zkušenosti s vegetariánstvím, makrobiotikou a již zmiňovanou výživou podle pěti prvků. Velkou školou mi v tomto ohledu bylo vzácné onemocnění zažívacího traktu. 

Důležitý je pro mě pobyt v přírodě. Příroda je pro mě zdrojem inspirace a rád zde čerpám energii. Cvičím jógu a či-kung.

health-link-tym

HEALTH LINK jsem založil v roce 2000, po desetileté zkušenosti v lékárenské distribuci. 

Jedním z důvodů byla vize vyrábět kvalitní produkty, podle vlastních receptur, bez konzervantů, aditiv, nezdravých tuků, a to převážně bez lepku, laktózy, s minimálním obsahem cukru či zcela bez cukru.  Kromě výživového hlediska pro mě byla vždy podstatná výsledná chuť výrobku. Dnes mohou s klidným svědomím říct, že u nás se snoubí zdraví s chutí.  

maca-peruanska

V HEALTH LINK se při výběru a výrobě produktů inspirujeme tisíciletími prověřenou moudrostí TCM a ajurvédy. Zároveň sledujeme nejnovější vědecké poznatky z oblasti výživy, které rovněž promítáme do vývoje a naší nabídky.  

Při zrodu firmy jsme si vytyčili základní pilíře, na kterých jsme po celou dobu činnosti stavěli – poctivost, kvalita, odbornost a originalita. Naším hlavním cílem je tyto ideje zachovat i do budoucnosti.

– Rostislav Vitásek, majitel a zakladatel

BIO

BEZ LEPKU

BEZ LAKTÓZY

VEGAN

BEZ CUKRU

BEZ KONZERVANTŮ

100% přírodní a čistá chuť

Na čem si zakládáme

health-link-kvalita

Pár dekád zkušeností

Jsme ryze česká společnost a na trhu působíme už od roku 2000. Na začátku jsme byli malou rodinou firmou o 3 zaměstnancích. Postupem času se jsme vyrostli ve firmu, která zaměstnává desítky lidí.

Naše výrobní a skladovací prostory mají rozlohu 3 500 m2. Věnujeme se vlastnímu vývoji a výrobě produktů pomocí nejmodernějších výrobních zařízení.

zakaznici

Zákazníci po celém světě

Za roky poctivé práce jsme ušli velký kus cesty a výrazně jsme se prosadili na zahraničních trzích. Dnes dodáváme naše produkty takřka do celé Evropy, podařilo se nám uspět i mimo Evropu.

Naše odběratele najdete například ve Spojených arabských emirátech, Saudské Arábii, Kuwajtu, Singapuru. Pravidelně vystavujeme na prestižních výstavách v Německu, Švýcarsku, Švédsku, Holandsku, Francii a mnoha mimoevropských zemích.

ekologicke-zemedelstvi

Suroviny z ekologického zemědělství

Na počátku založení firmy bylo naším cílem a zároveň závazkem používat ve výrobě co nejvíce surovin z ekologického zemědělství. Bio výrobky mají větší pozitivní efekt na naše zdraví, organismus není tolik zatížen pesticidy. Podstatně jsou ale také šetrnější a ohleduplnější k životnímu prostředí a přírodě kolem nás.

Kvalita výrobku začíná u surovin. Při jejich nákupu proto spolupracujeme pouze s prověřenými společnostmi, u kterých máme jistotu, že jejich produkce splňuje požadované parametry. Rozdíl v kvalitě pořízených surovin je obrovský. U nás v HEALTH LINK dáváme vždy přednost kvalitě před cenou. 

kontrola-kvality

Vlastní oddělení kontroly kvality

Pro zabezpečení vysoké kvality výroby jsme zřídili vlastní oddělení kvality. Tým odborníků s patřičným odborným vzděláním dohlíží nad celým výrobním procesem produktu – od samotného pořízení suroviny, skladování, výrobu až po expedici k zákazníkovi.

Suroviny pravidelně kontrolujeme na obsah těžkých kovů, pesticidů a další nežádoucích látek, provádíme mikrobiologické rozbory. V nezávislých laboratořích si necháváme zpracovávat analýzy na obsah účinných látek.

U nás máte jistotu, že naše deklarovaná složení a tvrzení jsou ověřená, daty podložená.

produkty

Kvalita zpečetěná certifikáty

Kvalitu naší produkce stvrzuje jeden z nejpřísnějších potravinářských certifikátů IFS (International food standard). Certifikát je potvrzením vysoké úrovně výroby a kvality použitých surovin. Certifikát je nutné každoročně obhajovat, zároveň se náš tým z oddělení kvality účastní pravidelných školení, což posouvá naši odbornost stále kupředu. Naše bio výrobky jsou opatřeny bio certifikátem a symboly IFS a EKO.

macha-taste-aword1

International Taste Award

V roce 2022 jsme získali prestižní mezinárodní ocenění – zlatou medaili Superior Taste Award za náš výrobek Bio Matcha latte. Soutěž se konala v Bruselu v Belgii.

 

Projekt

Společnost Health Link s.r.o. ve spolupráci s Evropskou unií realizovala projekt s názvem Progresivní technologie pro progresivní společnost HEALTH LINK s.r.o.

Cílem projektu je zvýšení konkurenceschopnosti našeho začínajícího malého podniku.

Rozvoj podnikatelských aktivit, podpora růstu podniku a tím i rozvoji regionu s vysokou mírou nezaměstnanosti a s tím spojená podpora zaměstnanosti. 

Realizací projektu je plánováno zlepšení pozice na trhu a zvýšení nabídky domácího zboží před zbožím dováženým, nákupem nových technologií.

Pro danou operaci byla poskytována finanční podpora z fondů Evropské unie: MINISTERSTVA PRŮMYSLU A OBCHODU, OPERAČNÍHO PROGRAMU PODNIKÁNÍ A INOVACE PRO KONKURENCESCHOPNOST 2014-2020, VÝZVA III – programu podpory TECHNOLOGIE